przestrzenny wymiar informacji

GISforum

Akademia GISforum 2015

Praktyczne warsztaty z zaawansowanymi narzędziami GIS

11 - 13 marca 2015  |  Lwówek Śląski  |  Pałac Brunów

 
Akademia ma postać praktycznych warsztatów z zakresu rozwiązań GIS, w ramach których zaprezentujemy nowości w oprogramowaniu Bentley Systems z zakresu technologii geoprzestrzennych. Uczestnicy zaznajomią się z narzędziami do analiz przestrzennych Bentley i funkcjami pozwalającymi przetwarzać dane przestrzenne. W ramach interaktywnych zajęć warsztatowych każdy z uczestników będzie mógł przedyskutować tematy związane z aplikacjami Bentley - podpowiemy, jak podejść do rozwiązania problemów oraz w najlepszy sposób wykorzystać te narzędzia. Warsztaty oferują zdobycie i/lub poszerzanie praktycznej wiedzy w zakresie zaawansowanych narzędzi Bentley.
 
Warsztaty będą prowadzone przez praktyków oraz ekspertów z firmy SHH, którzy na co dzień współpracują z wieloma podmiotami w zakresie rozwiązań informacji geoprzestrzennej.

W programie seminarium prelekcję wygłosi firma ASUS, która specjalizuje się m.in. w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań mobilnych.

Więcej informacji dotyczących merytoryki znajduje się w programie warsztatów.

Warsztaty są adresowane do przedstawicieli infrastruktury transportu, zakładów przemysłowych, przedsiębiorstw sieciowych, administracji publicznej oraz biur projektowych i geodezyjnych.
 
Akademia GISforum jest kontynuacją pomysłu warsztatów organizowanych w ubiegłych latach. Warsztaty te zgromadziły wielu przedstawicieli przedsiębiorstw i organizacji zajmujących się zarządzaniem techniczną infrastrukturą oraz posiadających zasoby przestrzenne.
 
Akademia GISforum to element rozbudowanej inicjatywy, jaką jest GISforum - platforma wymiany doświadczeń pomiędzy twórcami standardów prawnych i technicznych, użytkownikami oraz dostawcami rozwiązań informacji przestrzennej.
 
Warsztaty odbędą się w Pałacu Brunów - historycznym kompleksie, który powstał na przełomie XVIII i XIX wieku.
 
Integracyjnym elementem programu warsztatów jest wycieczka do muzeum browarnictwa w Browarze Lwówek, który uważany jest za jeden najstarszych funkcjonujących browarów w Polsce.

Organizatorem Akademii jest firma SHH, która od blisko 20 lat realizuje w Polsce i za granicą projekty informatyczne związane z informacją przestrzenną. Firma wdraża kompleksowe, skuteczne i perspektywiczne rozwiązania GIS oparte o światowe standardy technologiczne. SHH posiada potencjał merytoryczny, technologiczny i wdrożeniowy do realizacji złożonych projektów w zakresie systemów informacji przestrzennej.
 
 
 
 
 

Media o Akademii

Organizator


Partnerzy

 

Patroni medialni