przestrzenny wymiar informacji

GISforum

Akademia GISforum 2016

Zaawansowane narzędzia GIS – praktyczne warsztaty

 

16-18 marca 2016  |  Piotrków Trybunalski  | Hotel Best Western

Akademia GISforum to praktyczne warsztaty z zakresu rozwiązań GIS, w ramach których zaprezentowane zostaną nowości oprogramowania Bentley Systems z zakresu technologii geoprzestrzennych. Uczestnicy zaznajomią się z narzędziami do analiz przestrzennych Bentley i funkcjami pozwalającymi przetwarzać dane przestrzenne. W ramach interaktywnych zajęć warsztatowych każdy z uczestników będzie mógł przedyskutować tematy związane z aplikacjami Bentley - podpowiemy, jak podejść do rozwiązania problemów oraz w najlepszy sposób wykorzystać te narzędzia.

Akademia GISforum umożliwia zdobycie i/lub poszerzenie praktycznej wiedzy w zakresie zaawansowanych narzędzi Bentley. Warsztaty będą prowadzone przez praktyków oraz ekspertów z firmy SHH, którzy na co dzień współpracują z wieloma podmiotami w zakresie rozwiązań informacji geoprzestrzennej.

W programie m.in.: Bentley CONNECT Edition, chmury punktów i tworzenie modeli 3D City, tworzenie fotorealistycznych modeli 3D z nalotu dronem (sesja terenowa), zarządzanie zasobami mapowymi, standaryzacja zasobu mapowego oraz konsultacje techniczne i doradztwo.

W agendzie warsztatów znajduje się więcej informacji dotyczących merytoryki.

W programie wydarzenia udział wezmą także firmy IWing oraz Lenovo.

IWing - świadczy usługi bezzałogowymi statkami powietrznymi UAV (dronami): zdjęcia lotnicze, ortofotomapy, zdjęcia NDVI, termowizja i inspekcje.

Lenovo - lider w dziedzinie innowacyjnych technologii dla użytkowników indywidualnych i biznesowych oraz dla dużych przedsiębiorstw. Oferta obejmuje komputery osobiste (w tym legendarną markę Think i urządzenia YOGA), stacje robocze, serwery, pamięć masową, inteligentne telewizory, a także produkty mobilne, takie jak smartfony (w tym marki Moto), tablety i aplikacje.

Warsztaty są adresowane do przedstawicieli infrastruktury transportu, zakładów przemysłowych, przedsiębiorstw sieciowych, administracji publicznej oraz biur projektowych i geodezyjnych.

Akademia GISforum to element rozbudowanej inicjatywy, jaką jest GISforum - platforma wymiany doświadczeń pomiędzy twórcami standardów prawnych i technicznych, użytkownikami oraz dostawcami rozwiązań informacji przestrzennej.
 
Organizatorem Akademii jest firma SHH, która od blisko 20 lat realizuje w Polsce i za granicą projekty informatyczne związane z informacją przestrzenną. Firma wdraża kompleksowe, skuteczne i perspektywiczne rozwiązania GIS oparte o światowe standardy technologiczne. SHH posiada potencjał merytoryczny, technologiczny i wdrożeniowy do realizacji złożonych projektów w zakresie systemów informacji przestrzennej.

Organizator seminarium

Partnerzy

 

 

 

Patroni medialni