przestrzenny wymiar informacji

Partnerzy

Exadata Machine

HP Oracle Database Machine jest kompletnym systemem zawierającym oprogramowanie, serwery, obsługę sieci i zasoby do zapisu danych zaprojektowanym pod kątem pracy terabajtowych hurtowni danych co najmniej 10 razy szybciej od konwencjonalnych rozwiązań hurtownianych.

Serce rozwiązania stanowi HP Oracle Exadata Storage Server, który posiada oprogramowanie inteligentnej reorganizacji zapisu, tak by intensywnie wykorzystywane dane w bazie danych były jak najszybciej dostępne. W efekcie uzyskano ogromny wzrost zarówno wydajności zapytań jak i równoległego przetwarzania.

HP Oracle Database Machine pracuje z bazą Oracle 11g i Real Application Clusters wykorzystując środowisko Oracle Enterprise Linux, jak również zawiera kompletną infrastrukturę Infiniband. Jest prosty i szybki do implementacji, najbardziej efektywny kosztowo, z możliwością liniowego zwiększania przestrzeni danych, mocy obliczeniowej i pasma przesyłu sieci wraz ze wzrostem wielkości hurtowni danych.

 

Opinie partnerów

"Warunkiem dobrej współpracy jest nie tylko partnerstwo, ale wspólna wizja tworzenia jak najlepszych rozwiązań. Realizujemy ją z firmą SHH - Centrum Kompetencyjnym Oracle Spatial, gwarantując klientom perspektywiczne zarządzanie przestrzenną informacją o zasobach."

Janusz Naklicki, Vice President AFTA Oracle Corporation

Specjalizacja Oracle Spatial