przestrzenny wymiar informacji

GISforum

Konferencja GISforum 2015

 

14-15 października 2015  Wrocław  | Hotel Mercure


Nowy wymiar GIS


Konferencja gromadzi w jednym miejscu przedstawicieli infrastruktury transportu, zakładów przemysłowych, przedsiębiorstw sieciowych, administracji publicznej oraz biur projektowych i geodezyjnych. Uczestnicy podejmują dyskusję na temat najważniejszych aspektów prawnych, organizacyjnych oraz technologicznych dotyczących systemów informacji przestrzennej. Konferencja GISforum jest zatem miejscem, gdzie dokonuje się istotna wymiana opinii i doświadczeń pomiędzy twórcami standardów prawnych i technicznych, użytkownikami oraz dostawcami rozwiązań informacji przestrzennej.

Kazimierz Bujakowski, Główny Geodeta Kraju, Prezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, objął konferencję GISforum 2015 honorowym patronatem.

Program konferencji dotyczy m.in. zagadnień zaawansowanej analityki przestrzennej, wykorzystania danych ze skaningu laserowego do budowania modeli GIS, przetwarzania, automatyzacji i standardów danych 3D, modelowania 3D miast i wiele innych.

Autorami prelekcji są eksperci zajmujący się na co dzień systemami informacji przestrzennej – przedstawiciele urzędów, przedsiębiorstw, organizacji non-profit oraz dostawców rozwiązań IT.

Konferencja GISforum stawia sobie za cel połączenie praktyki wykorzystania systemów informacji oraz danych przestrzennych w różnych organizacjach, oraz branżach z najnowszą wiedzą i technologią w zakresie systemów GIS. Konferencja jest adresowana do administracji publicznej, biur geodezyjnych i projektowych, przedstawicieli zarządców infrastruktury transportu, zakładów przemysłowych, przedsiębiorstw sieciowych. Formuła konferencji jest realizowana zgodnie z oczekiwaniami i opiniami użytkowników rozwiązań informacji przestrzennej, m.in. przedstawicieli  urzędów centralnych i samorządów wszystkich szczebli.

Firma SHH, organizator konferencji GISforum, oraz partnerzy technologiczni, m.in. Oracle, Bentley Systems, posiadają wieloletnie i szerokie doświadczenie w realizacji projektów informatycznych oraz stały kontakt z twórcami i użytkownikami rozwiązań klasy GIS.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami organizacyjnymi oraz zgłoszenia udziału w konferencji.

Zapraszamy do lektury podsumowań edycji GISforum 2013 oraz GISforum 2014.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona i rejestracja na wydarzenie może zostać zakończona wcześniej.

Organizatorem konferencji GISforum jest firma SHH, która od blisko 20 lat realizuje w Polsce i za granicą projekty informatyczne związane z informacją przestrzenną. Firma wdraża kompleksowe, skuteczne i perspektywiczne rozwiązania GIS oparte o światowe standardy technologiczne. SHH posiada potencjał merytoryczny, technologiczny i wdrożeniowy do realizacji złożonych projektów w zakresie systemów informacji przestrzennej.

 

Debata GISforum 2015

Podsumowanie debaty, zorganizowanej podczas konferencji GISforum 2015, na łamach Magazynu Geoinformacyjnego Geodeta

Patroni honorowi GISforum 2015

 

Partnerzy GISforum 2015

 


Patroni medialni GISforum 2015
   

Wspieramy kampanię