przestrzenny wymiar informacji

  • Produkty naszych doświadczeń

    Oferowane systemy wspierają zarządzanie informacją przestrzenną i techniczną w przedsiębiorstwach oraz organizacjach

  • Nasze podejście do GIS

    Stworzyliśmy autorską technologię GIS funkcjonującą w oparciu o komponenty przestrzenne

  • Akademia GISforum 2016 - podsumowanie

    Program warsztatów obejmował praktyczną prezentację produktów Bentley. Ciekawostką była sesja terenowa z wykorzystaniem profesjonalnego drona (UAV). Partnerami warsztatów były firmy Bentley, IWing i Lenovo.

GISforum

GISforum

Jako eksperci w dziedzinie GIS zainicjowaliśmy platformę wymiany doświadczeń pomiędzy twórcami rozwiązań informatycznych a ich użytkownikami. Wraz z naszymi partnerami chcemy dzielić się wiedzą i doświadczeniami.

GISforum jest realizowane poprzez dedykowane narzędzia:

GISforum to doskonała możliwość poznania opinii ekspertów oraz najnowszych trendów technologicznych w obszarze GIS.

GISforum ma na celu przede wszystkim upowszechnianie wiedzy w zakresie GIS, zarówno wśród potencjalnych, jak i doświadczonych użytkowników tych zaawansowanych technologii.

Kluczowym elementem nowej inicjatywy jest konferencja GISforum przeznaczona dla klientów reprezentujących różne branże i organizacje. Wydarzenie pełni funkcję nowej plaftormy wymiany doświadczeń dedykowanej zagadnieniom GIS. Konferencja jest także kontynuacją tradycji Spotkań Użytkowników GIS, które w trakcie siedmiu edycji zgromadziły setki przedstawicieli wielu organizacji i przedsiębiorstw

Przygodę z GISforum polecamy rozpocząć od subskrypcji newslettera. Jest to ciekawe źródło informacji o tematyce GIS gwarantujące m.in.: bezpośredni dostęp do publikacji, zapowiedzi wydarzeń, możliwości interakcji, wymianę opinii.

Poprzez inicjatywę GISforum chcemy nieustannie pogłębiać nasze blisko dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie wdrożeń dedykowanych rozwiązań GIS.

Dołącz do ważnej dyskusji o systemach GIS!